برنامه صدور رمز یکبار مصرف درون بانک سرمایه بروزرسانی شد

کد خبر: ۱۱۱۰۳۰

تاریخ منتشر شدن: دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ – ۰۹:۳۲

به قصد تکمیل زنجیره خدمت ها بانکی و افزایش امنیت حساب کاربران، امکان صدور رمز دوم یکبار مصرف کارت های بانک سرمایه از طریق «برنامک رمزساز بانک سرمایه» فراهم شد.


به گفته بهداشت نیوز به قصد افزایش امنیت حساب کاربران، امکان صدور رمز دوم یکبار مصرف کارت های بانک سرمایه از طریق «برنامک رمزساز بانک سرمایه» فراهم شد.


برنامک رمزساز قابلیت نصب بر روی گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و IOS را دارد و مشتریان ارجمند می توانند با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک سرمایه درخواست خود را مبنی بر فعال سازی اپلیکیشن صدور رمز یکبار مصرف ارائه دهند و سپس با دریافت این برنامک و فعالسازی آن مطابق با راهنمای فعالسازی، حسب احتیاج و ضرورت رمز دوم یکبار مصرف دریافت نمایند.


این گفته می افزاید برنامک رمزساز سرمایه پیش از این ازبرای تولید رمز پویای ورود به اینترنت بانک فعال و عملیاتی شده بود و درون بروزرسانی گذشته این برنامه، امکان استفاده کردن از آن به صورت همزمان جهت تولید «رمز پویای ورود به اینترنت بانک» و «رمز دوم پویای کارت های سرمایه» با اضافه شدن منوی مجزا فراهم شده هست.


هم‌وطنان عزیز می توانند جهت دریافت نرم افزار مطابق با سیستم عامل موبایل خود و اطلاع از نحوه فعال سازی آن به وب سایت بانک سرمایه به نشانی www…sbank…ir درون صفحه اصلی، قسمت «برنامک رمزساز بانک سرمایه» کار کنند و یا به یکی از شعب بانک سرمایه درون سراسر کشور مراجعه فرمایند


 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *