تراکتور آدیداس را از تیم ملی تحویل گرفت! + تصویر

کد خبر: ۱۲۶۳۶۱

تاریخ منتشر شدن: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ – ۰۹:۳۳

درون مراسم رونمایی از پیراهن تراکتور معلوم شد این تیم با پوشش‌هایی از کمپانی آدیداس درون لیگ نوزدهم شرکت خواهند کرد تا از این نظر سنت شکن باشند.


محمدرضا زنوزی درون بدو ورود به باشگاه تراکتور طبق قولی که به هواداران داد حرف از ساخت حرفه‌ای ترین باشگاه ایران به زبان آورد. مسئله که با تغییر نام به باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی شروع شد و الان با حضور بازیکنان ملی پوش، سرمربی نامدار و درون آخر با پیراهنی از کمپانی آدیداس ادامه پیدا کرده هست. 


 


از ساعاتی پیش جشن رونمایی از پیراهن و لوگوی تازه باشگاه تراکتور درون سالن پور شریفی شهر تبریز با حضور گسترده هواداران این تیم همراه با خانواده های خود برگزار شد و مسئولان باشگاه سورپرایز جالبی ازبرای هواداران داشتند. درون این جشن معلوم شد که تراکتور با پیراهنی از کمپانی آدیداس درون لیگ نوزدهم شرکت می‌کند. مسئله‌ای جالب توجه که ازبرای نخستین مرتبه درون لیگ ایران توسط تراکتور انجام شد و تا این تیم سنت شکن باشد. 


 


پیش از این اکثر باشگاه‌های ایرانی به دلیل مشکلات ارزی و یا معضلات گمرکی به استفاده کردن از پوشش ایرانی روی آورده بودند. یا بعضی از دیگر از تیم‌‎ها با انتخاب پوشش های درجه دوم خارجی از اروپا یا چین درون مسابقات شرکت کردند که همین امر دور از حرفه‌ای گری بود. شاید درون چند سال گذشته تیم ملی ایران با اصرار کی‌روش  استفاده کردن از پوشش های برند را درون دستور کار قرار داده بود. مسئله ای که منجر به عقد قرارداد با کمپانی آدیداس نشد و مسئولان فدراسیون از این شرکت خرید کردند. 


 


الان باشگاه تراکتور طی حرکت حساب شده درون ترکیه توافقی را با مسئولان آدیداس انجام دادند و از پیراهنی با همین برند درون لیگ نوزدهم استفاده کردن خواهند کرد. نکته جالب توجه این هست که طرح اختصاصی ازبرای پیراهن باشگاه طراحی نشده و طرح آن‌ها شبیه به پیراهن تیم ملی هست. هم‌چنین معلوم شد که طبق روال همیشگی پیراهن اول این تیم قرمز و پیراهن دوم آن‌ها سفید خواهد بود. 


 


هم‌چنین قبل از رونمایی از پیراهن، لوگوی تازه باشگاه تراکتور توسط صادقیان، دنیزلی و پدر محمدرضا زنوزی معلوم شد. درون لوگو تازه به جای نام تراکتورسازی، تراکتور آمده و حاشیه قرمز دور آن حذف شده هست. درون ادامه می‌توان گفت تاریخ تاسیس باشگاه هم درون پایین لوگو حذف شده تا سادگی چاشنی کار تازه آن‌ها شده باشد.


 


ورزش سه


 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *