پیاده‌روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید

کد خبر: ۱۰۸۱۴۴

تاریخ منتشر شدن: پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ – ۲۳:۱۹


پزشکان دریافتند پیاده‌روی با پای برهنه بر روی چمن فواید بسیاری ازبرای سلامت دارد.


به گفته بهداشت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حتما شنیده‌اید افراد بسیاری بر روی چمن با پای برهنه درون صبح و عصر پیاده‌روی می‌‎کنند که این پیاده‌روی علاوه بر لذت‌قسمت بودن، فواید بسیاری ازبرای سلامتی دارد…زمانی که افراد با پای برهنه بر روی چمن، خاک، شن، ماسه و یا هر سطح طبیعی قدم برمی‌دارند، باید بدانند که این پیاده‌روی خواص درمانی دارد.

محققان درون ذیل بعضی از فواید پیاده‌روی با پای برهنه بر سطح طبیعی را ذکر کرده‌اند:

برقراری ارتباط با زمین

زمانی شما پابرهنه بر روی زمین مسیر می‌روید، با انرژی طبیعی زمین ارتباط برقرار می‌کنید که این تبادل انرژی میان شما و زمین منجر می‌شود افکار منفی را رها کنید و انرژی تازه بدست آورید.

آرامش ذهن، بدن و روح

مسیر رفتن صبحگاهی ازبرای ذهن، جسم و روح بسیار مفید هست. درون صبح با استنشاق هوای تازه بدن کار خود را درست شروع می‌کند. نورخورشید، هوای تازه و فضای صبح منجر به تولید هورمون آرام‌قسمت درون بدن می‌شود.

مفید ازبرای چشم و بینایی

پیاده‌روی با پای برهنه درون صبح ازبرای چشم و بینایی خواص بسیاری دارد. پاها مناطقی دارند که با اعضای بدن درون ارتباط هستند…مسیر رفتن بیشترین فشار را بر روی انگشت اول، دوم و سوم می‌آورد که این نقاط بر سلامت چشم تاثیرگذارند.

دریافت مجانی ویتامین D

دریافت ویتامین D درون پیاده‌روی با پای برهنه بر روی چمن درون صبح بسیار موثر هست. دریافت این ویتامین به شما ازبرای داشتن استخوان‌های سالم و دوری از انواع بیماری کمک می‌کند.

کسب انرژی‌های مفید ازبرای بدن

پیادروی با پای برهنه ازبرای کسب انرژی‌های مفید بسیار موثر هست. علاوه بر این ایجاد انگیزه و آرامش روحی و روانی از مزایای این پیاده‌روی هست.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *