۵ میوه تابستانی که بدنتان را پاکسازی می‌کند

کد خبر: ۱۲۲۴۷۹

تاریخ منتشر شدن: جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ – ۲۱:۱۰


میوه‌های تابستانی ازبرای درمان بسیاری از مشکلات کلیوی مناسب هستند و به کمک این میوه‌ها می‌توان بدن خود را از انواع باکتری‌ها پاکسازی کرد.


به گفته بهداشت نیوز: میوه‌ها می‌توانند مواد غذایی مورد احتیاج بدن را تأمین کنند و سبب ارتقای  سلامت شوند.

شما به کمک میوه‌ها می‌توانید حجم زیادی از ویتامین‌های بدن خود را تأمین کنید؛ درون اینجا به معرفی بعضی از میوه‌های تابستانی مفید که ازبرای سلامتی مناسب هستند، می‌پردازیم.

توت فرنگی

توت فرنگی از جمله میوه‌های مفید سرشار از آنتی اکسیدان هست و می‌تواند ویتامین C بدن را تأمین کند؛ اغلب پزشکان تغذیه توصیه می‌کنند که ازبرای فرار از سرطان‌های مختلف حتما روزانه نصف فنجان توت فرنگی مصرف کرد.

گیلاس

گیلاس هم از جمله میوه‌های تابستانی هست که فیبر بالایی دارد؛ درون این میوه خوشمزه ویتامین C بسیار همراه با آنتی اکسیدان وجود دارد؛ گیلاس سلول‌های بدن را از آسیب‌های احتمالی درون امان نگه می‌دارد و سبب بهبود عملکرد قلب می‌شود.

توت

درون توت فیبر زیادی وجود دارد، مصرف روزانه یک فنجان توت می‌تواند معده را از هرگونه باکتری درون امان نگه دارد.

هندوانه

این میوه بدن را از گرمازدگی درون امان نگه می‌دارد و پتاسیم بدن را تأمین می‌کند؛ مواد معدنی به کار رفته درون هندوانه از ابتلا به انواع سرطان‌ها جلوگیری کرده و قند طبیعی بدن را تأمین می‌کند.

زغال اخته

درون این میوه کوچک خوشمزه آنتی اکسیدان زیادی وجود دارد؛ مصرف زغال اخته به پاکسازی بدن کمک بسزایی می‌کند؛ نوشیدن آب زغال اخته یا مصرف این میوه به صورت منجمد ازبرای درمان اغلب بیماری‌های کلیوی مناسب هست.


باشگاه خبرنگاران

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *